Kouzelné zrcadlo se skládá z 13ti střepů, které získáváme jako odměny z úkolů v hospodě. Když poskládáme všech 13 kousků roztříštěného zrcadla, umožní se nám během plnění úkolu jít do arény popřípadě i podzemí. Dá se říct, že se díky odrazu v kouzelném zrcadle postava rozpůlí a zvládne více činnosti najednou. Střepy získáváme v hospodě jako itemy.
Pokud úkol se střepem náhodou nesplníte, budete mít šanci získat tento střep v jednom z dalších úkolů. Střepy se používají stejně jako lektvar. !!!Ale pozor střep se ti v hospodě nezobrazí pokud již máš jeden v inventáři, takže ihned použít, aby se zvýšila šance na nalezení dalšího!!! Části zrcadla je možné sbírat od 50. úrovně.

Zrcadlo

Rozbité sklo znamená sedm let neštěstí. Co když ale člověk takové nešťastné zrcadlo zase znovu kousek po kousku poskládá?
Poznej svoji stinnou stránku. Vysvoboď ji ze zrcadlového světa a pokus se ji udržet pod kontrolou.
Jednomu mocnému a bohužel i trochu nemotornému mágovi se podařilo upustit na zem zrcadlo. Dokud nenajdeš všechny jeho úlomky, nedoporučujeme chodit naboso.
Říká se, že obraz v zrcadle může žít svým vlastním životem. V nejlepším případě ti to umožní dělat několik věcí najednou. V nejhorším případě se tě tvůj obraz pokusí zabít.
Nespouštím z tebe zrak, obraze v zrcadle!
Dobré zrcadlo ti umožní udržovat si přehled o okolním dění. Je dost dobře možné, že s kompletním zrcadlem zjistíš něco, co ti dosud unikalo.
Zrcadlo, které zdvojuje úplně všechno? I tvoji morálku? K jakým nestoudným činům by tě to mohlo dohnat?
Zrcadlo, ze kterého střep pochází, kdysi používal jeden ničema k tomu, aby mohl být na dvou místech najednou. Dokázal tak cestovat a zároveň být v aréně.
Právně dosud nebylo objasněno, zda je obraz v zrcadle licencovanou kopií.
Každý, kdo by rád pomocí zrcadla něco zdvojil, by mohl…
Každý, kdo vlastní zrcadlo, je odsouzen k tomu, aby do něj zíral.
Zatím nikdo netuší, k čemu je to zrcadlo dobré. K něčemu ale být musí…
Jeden mistrný padělatel jednou vyrobil tento předmět, který vypadá skoro jako opravdové zrcadlo.

Kontakt